Natec logo

 Natec  sponsorem rowerowej wyprawy

Natec sponsorem rowerowej wyprawy

1 lipca b.r. rozpoczyna się wyprawa na zachodni kres Europy. Uczestnicy pokonają ponad 3 tys. km przejeżdżając na rowerach przez 6 państw. Chcą przejechać na drugi koniec kontynentu, by pokazać, że cała Europa jest w zasięgu ręki. Podróż zostanie zarejestrowana na kamerze Natec Extreme Media Sport Cam HD50, a jej przebieg już niedługo będziemy mogli śledzić osobiście.

 


Już wkrótce będziemy mogli wraz z uczestnikami wyprawy przeżywać ich przygodę życia. Materiał z wyprawy będzie nagrywany kamerą Natec Extreme Media Sport Cam HD50 full HD, odporną na najcięższe warunki pogodowe. Dzięki nagraniom, krok po kroku prześledzimy losy 3 młodych studentów, którzy za cel obrali sobie Santiago De Compostela, miejscowość położoną ponad 3 tys. km od miejsca z którego wyruszają.

 

Oto jak wypowiadają się sami członkowie wyprawy: „Planujemy wyprawę rowerową na zachodni kres Europy. Po drodze odwiedzimy: Czechy, Austrię, Włochy, Szwajcarię, Francję i Hiszpanię. Odwiedzimy m. in. CERN - Europejską Organizację Badań Jądrowych oraz Sanktuarium w Hiszpanii - miejsce, które zarówno na przestrzeni wieków jak i dziś pobudzało wyobraźnię wielu pielgrzymów, wierzących jak i poszukujących. Będzie to spełnienie naszych marzeń! Zatem, chcielibyśmy przejechać na drugi koniec kontynentu, by pokazać, że cała Europa jest w zasięgu ręki.”

 

Marek Sajdok, Grzegorz Dziędziel oraz Mateusz Sajdok to trójką przyjaciół pochodzących z Pszczyny. Na swoim koncie mają już sporo wielodniowych, kolarskich wypadów po całej Polsce. Obecnie są studentami politechniki w Krakowie, Gliwicach oraz Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ich pasją od zawsze były dalekie rowerowe wyprawy. „Z zapartym tchem słuchaliśmy opowieści naszych ojców, czy starszych kolegów o odległych eskapadach, spaniu pod gołym niebem i przygodach związanych z pokonywaniem kolejnych kilometrów siłą własnych mięśni”. Już niedługo będą mieli okazję ziścić swoje największe marzenie. Czym im się to uda? Zobaczcie sami, śledząc nasz fanpage lub profil FB uczestników wyprawy.

 

wideo

 

 

 

 

Więcej
 Natec Genesis wśród wystawców na CES 2014

Natec Genesis wśród wystawców na CES 2014

Natec Genesis, producent akcesoriów gamingowych znajdzie się w gronie wystawców na targach CES, które odbędą się w dniach od 7 do 10 stycznia 2014 r. w Las Vegas w USA.

 

Największe targi nowoczesnych technologii odbędą się tradycyjnie w Las Vegas i trwać będą od 7 do 10 stycznia 2014r. Podczas imprezy zostaną zaprezentowane najnowsze produkty, wśród których znajdzie się m. in. zaawansowany tablet dla graczy TX77, a także klawiatury, myszy, słuchawki itp. 

Targi CES, znano jako Consumer Electronic Show to jedyna w swoim rodzaju impreza, która rokrocznie gromadzi tysiące producentów i profesjonalistów z całego świata. To właśnie tam światło dzienne ujrzą produkty najbardziej zaawansowane technologicznie, które później mogą kształtować trendy w niemal każdej dziedzinie życia.

Zapraszamy przedstawicieli branży gamingowej, IT oraz wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska, które  znajduje się na terenie South Hall 2, stoisko nr 25302.

 

 

 

Więcej
Natec Genesis zaprasza na PGA 2013

Natec Genesis zaprasza na PGA 2013

Natec Genesis, producent akcesoriów dla graczy weźmie udział w tegorocznych targach Poznań Game Arena. Impreza odbędzie się w dniach 18-20 października 2013 r. w stolicy Wielkopolski.


Największa w Polsce impreza multimediów i rozrywki PGA, odbędzie się w dniach 18-20 października 2013 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Dzięki wsparciu medialnemu i zaangażowaniu organizatorów, z roku na rok targi skupiają coraz większe grono sympatyków gier komputerowych.

Jak zapowiadają producenci nie zabraknie nowości i premier. Natec podczas targów zaprezentuje swoją najnowszą linię akcesoriów „gamingowych” Genesis. Wśród nich można będzie można przetestować najnowszy headset Genesis HX77  oraz mysz Genesis GX77.

W zeszłym roku w imprezie uczestniczyło 35 000 osób, którzy dzięki sponsorom, partnerom oraz wystawcom mogło wziąć udział w setkach różnorodnych atrakcji. W tym roku jak obiecują organizatorzy nie zabraknie zabawy w „oldschoolowe” tytuły, turniejów z nagrodami oraz wielu innych atrakcji.

Zapraszamy wszystkich fanów elektronicznej rozrywki do odwiedzenia naszego stanowiska w hali 7A.

 

 

Więcej
Natec Genesis zaprasza na Dreamhack

Natec Genesis zaprasza na Dreamhack

Dreamhack to konwent graczy i największe na świecie LAN party rozgrywane kilka razy w  roku w Szwecji, Hiszpanii i Rumunii. Jedna z tegorocznych edycji odbędzie się w najbliższy weekend w stolicy Rumunii, Bukareszcie.

Kluczowym sponsorem tegorocznej edycji Dreamhack Open będzie Natec Genesis, który zaopatrzy 30 stanowisk w nowoczesne kontrolery do gry. Gracze będą mieć do dyspozycji najnowsze myszki GX77, headset Genesis HX77, oraz klawiatury RX55 i podkładki M55.

Wśród głównych sponsorów imprezy znaleźli się również czołowi producenci sprzętu związani od lat z branżą gamingową i IT. Wśród nich można wymienić chociażby takie firmy jak: Mad Catz, ASUS czy KINGSTON, a także wspomniany wcześniej Natec Genesis.

Impreza będzie obfitować w  liczne turnieje e-sportowe zarówno indywidualne jak i drużynowe. Gracze będą mierzyć swoje siły m. in. w turnieju Starcraft’a, Counter Strike’a czy Legaue of Legends. Organizatorzy obiecują wspaniałą atmosferę oraz pulę ciekawych nagród do wygrania.

Jak dowiedzieliśmy się dosłownie w ostatniej chwili, podczas imprezy odbędzie się przedpremierowy pokaz najnowszych produktów linii Genesis. Na stoisku producenta będzie można przetestować możliwości m. in. najnowszej myszki Genesis GX88 z sensorem AVAGO 9800 oraz mechanicznej klawiatury RX88 z przełącznikami CHERRY MX BLACK. Jak zapewnia producent, będzie to jedyna taka okazją przetestowania tych produktów przed ich oficjalnym wypuszczeniem na rynek.

Wszystkich fanów e-sportu zapraszamy do uczestniczenia w imprezie. Będzie okazja do przetestowania najnowszych akcesoriów wprost „na polu walki” i spotkania się z najlepszymi graczami z całego świata takimi jak: Flasha, Innovation, Sos i zeszłorocznym zwycięzcą z Valencii – Hyuną. Nie zabraknie również zawodników z Polski znanych jako MaNa, Nerchio, Miszu oraz DaNa.

Więcej szczegółów dotyczących imprezy oraz  na stronie http://dreamhack.ro/en

 

 

Więcej
« <  1  2  3  4  ...  19  20  21  >  »